Yönetici’nin Mektubu

Merhaba.
İnternet sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederim.
Dragoman Dil Hizmetleri, 2000 yılında kurulan Erkon Tercüme Ltd. Şti.’nin devamı olarak faaliyete geçti. Tercümanlığın, geniş bir yelpazede kültür birikiminin altyapısını hazırladığı, anadili çok iyi bilmekle başlayan, geniş düşünme, anlama ve kavrama becerisi gerektiren bir iş olduğu iddiasıyla…
Yaptığımız işte, değerli müşterilerimizin iş süreçlerinin uyumlu ve verimli bir parçası olarak onlara değer kattığımızı görmekle mutlu oluyor, gurur duyuyoruz.
Sektörümüzdeki ulusal ve uluslararası gelişmeleri yakından takip ediyoruz ve uygun bulduğumuz araçları kendi yapımıza uyarlamakta gecikmiyoruz.
Genel ilkelerimize ve azami verimlilik anlayışımıza paralel olarak yazılı ve sözlü tercümanlarımıza, diğer çalışanlarımıza ve harici hizmet tedarikçilerimize değer veriyor, sürekli mesleki gelişimlerini destekliyoruz.
Her tür iş ortağımızdan aldığımız olumlu geri dönüşler ise bize ilham veriyor.
Ayrıca, şahsen bir tercüman olarak mensubu bulunduğum uluslararası tercüme kuruluşlarının mesleki ve etik yönetmeliklerine, sadece bağımsız bir tercüman olarak kendim yaptığım tercümelerde değil ama aynı zamanda Dragoman Dil Hizmetleri adına müşterilerimize sunduğumuz bütün hizmetlerde de bağlı kalmaya azami gayret gösteriyoruz.
Erhan Çağlar, MITI, DipTrans (IoLET)

 


11-08-iti-logo         13-07-ata-logo-2

    duz12-06-soa-logo